Biz Kimiz ?

Ödül ve promosyon ürünler pazarlarının global oyuncusu olma hedefiyle Aktürk, Temmuz 2019’da yola çıktı. “Siz Hayal Edin Biz Tasarlayalım” misyonu ile müşterileri, çalışanları, paydaşları ve içinde yer aldığı topluma katma değeri yüksek yenilikçi ödül ve promosyon çözümleri sunarak sürdürülebilir değer yaratmayı hedeflemektedir.

1980’lerin ortasında İstanbul Kapalıçarşı’da kuyum pazarında altın ve gümüş imalatıyla hizmet yolculuğumuza başladık. Yurtiçi ve yurtdışında kazandığımız deneyimlerimizle ödül sektöründe yenilikçi, maliyetleri azaltan, başarıyı taçlandıran, prestijli ve çevre dostu ürünler tasarlayan teknolojiler geliştirdik. Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimizle, onların prestijlerine değer ve anlam katarak yaşamın her alanına dokunduk.  2019 yılının temmuz ayına geldiğimizde bir yol ayrımıyla karşılaştık.  Daha vizyoner bir bakış açısıyla çalışmalarımızı kuyum sektöründen ayırarak yolumuza daha heyecanlı, daha yenilikçi ve ilham verici olarak devam ediyoruz.

Ar-Ge ve inovasyon, Aktürk’ün kurumsal kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır. Açık inovasyon anlayışıyla, fark ve değer yaratan ürünler geliştirmeye devam edeceğiz. Yenilikçi teknolojileri, sanatsal ve yaratıcı tasarımları, insan kaynakları uygulamaları ve iş etiği ile Aktürk, sektöründe dünyanın en prestijli firması olma ideallerine kararlı adımlarla ilerliyor.

Vizyonumuz

Aktürk olarak vizyonumuz, Dünyayı yenilemek amacıyla yaratıcı, iyimser ve mutluluk anlarına ilham veren başarılı kişi ve çalışmaların taçlandırılmasında tasarımından, işçiliğine en eşsiz ödülleri yapmaktır. Bu amaçla kapsamını, hizmetlerini ve ürünlerini farklılaştırmış bir marka olarak, dünyanın önde gelen ödül ve promosyon ürünleri sağlayıcılarından ve üreticilerinden biri olma hedefimizden ayrılmadan kesintisiz olarak değer ve fark yaratmaya devam edeceğiz.